Kategoriler
Tavsiye Siteler
Son Yazılar
Son yorumlar
5 yıl önce root1 root1 tarafından yazıldı, 102 kez okundu ve hakkında hiç yorum yapılmadı.

Kuran-ı kerimin günümüzde GDO ve GMO lu tüm gıdaların zararlarından, ilaçların tahrifatları ve mutasyonlardan kişiyi koruyucu özelliği vardır. Her şerrin ilacının bulunduğu gibi, ahirzamanın bu dehşetli fitnelerininde çaresi elbette insana madde ve manada uyumlu olan bu kitaptır. Bu dehşetli asrın maddi ve manevi fitnelerine çare kesinlikle kuranı kerimdir. İnsanlığın şüphesizki maddi-manevi şifası bu kitapta saklanmıştır. Kuranla çok meşgul olarak onunla gönül bağı kurun. Bu bağı kurduğunuzda nice mucizelerle dolu bir kitap olduğuna aynel yakin şahit olursunuz. Konuya dönecek olursak bu kitabın bazı surelerinde ise asrımızın bu fitnesinin çareleri saklanmıştır.  Mümkünse yediğiniz içtiğiniz herşeye bu zamanda bu sureleri okuyun ki yediklerinizin zararlarından korunmuş olasınız. Herşeyden evvel helal ve harama dikkat edin ve bilinki helalinden olan bir gıda gdo lu bile olsa onun zararı size dokunamaz. Hakkın emrine hassasiyet gösterdiğinizden dolayı fayda ve zararın gerçek sahibi hak Teala sizi mahfuz edecektir. Unutmayın hiçbir şey kendiliğinden fayda veya zarar veremez. Fayda ve zarar hakktandır.  Sıklıkla okunması gereken sureler ise:

Fatiha, Ayetelkürsi, İnsan (dehr) suresi, Nur, Şuara bu sure özellikle insanın tüm elementleriyle bağı vardır, Şura, kehf özellikle bu sure hadisle sabittirki deccalizmin şerrinden kişiyi korur. Müminun, Meryem, Haşr, hadid, İnşirah, Asr, ihlas, felak ve nas sureleridir.

mümkün mertebe dışarda ne oldukları hakkında bilginizin olmadığı şeyleri yiyip içmeyin. yemek yaparken eğer mümkünse abdestli olun ve mutlaka fatiha ayetelkürsi ihlas felak ve nas özellikle sonki iki sureyi devamlı okuyun yemeklere gıdalara sirayet etmiş maddi-manevi her zulmetin pisliğin ve zararına çok faydalıdır. genel olarak sureleri devamlı yapamazsanızda en azından bunu ihmal etmeyin unutmayın şeytan ve orduları günümüzde hem madden hemde manen saldırmaktadır bu saldırılara karşı en iyi koruyucu olan ise müslüman için elbet ayetlerdir dualardır helal fiillerdir.

Günümüzde GDO ve GMO lu gıdaların zararları, İlaçların tahrifatları, mutasyonlara karşı bu sureler özellikle çok faydalıdır.hkerrar hoca efendi Surelerin faziletleri sohbetinden/2016   

Etiketler:

Güvenlik Sorusu ** Zaman sınırı bitmiştir. CAPTCHA yeniden yükleyin.